Göknar Kardeşler Cam Balkon

Firmamız Etimesgutta yer almakta olup, Ankara2nın dört bir yanına hizmet vermektedir. Cam balkon, pvc-alüminyum doğrama, sineklik, duşakabin, fayans, boya, alçı, mutfak ve banyo dolapları, asma tavan sistemleri gibi konularda hizmet vermektedir. Amacımız, sizlerin güvenini kazanmak ve kaliteli bir şekilde ürünleri teslim etmektir.

İmalatçı

Göknar Kardeşler, imalatçı bir satıcıdır. Size özel olarak üretilen ürünler kendi imalatlarımız olup, kendimiz montaj dahil teslim etmekteyiz.

Güvenilir

Bugüne kadar işlerimizi eksiksiz ve verilen sözlerin fazlasıyla yerine getirilerek teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Karşılıklı güven ilişkisine önem veriyoruz.

Kaliteli

Kullandığımız ürün malzemeleri, ürünlerin montajı yüksek kalitede teslim edilmektedir. Uzun ömürlü ürün kalitesi ve yüksek kaliteli işçilik sayesinde problemsiz kullanırsınız.

Cam Balkon ve Dahası

Göknar Kardeşler sadece cam balkon imalat ve montajı dışında farklı konularda da kendimiz bizzat hizmet vermekteyiz. Tek elden tüm işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Keşifler

Ankara içinde her bölgeye uygun zamanda gelip keşif yapıyoruz. Hem tanışmak hem de size özel fiyatımızı oluşturmak için ücretsiz keşifleri yapıyoruz.

Tek Günde Montaj

Cam balkon, duşakabin, sineklik gibi ürünleri tek günde montaj edip sizlere teslim ediyoruz. Montajlarımızı sizin uygun olduğunuz zaman gelip yapıyoruz.

Garanti

Ürünler veya ürün montajı kaynaklı bir problem olduğunda bu konularda sizlere garantimizi sunuyoruz. Problemi en hızlı şekilde çözüp sizin başınızı ağrıtmıyoruz.

Personel

Tüm personellerimiz sizlere daha iyi hizmet vermek için çaba göstermektedir. Tüm öneri ve şikayetlerinizi dinliyor ve buna göre çözüm sunuyoruz.

Yedek Parça

Tadilat işlerinizde her türlü sizin ihtiyacınız olan yedek parça ürünlerini sunuyoruz. Elimizde olmayan ürünlerin temin edilip, isterseniz montajını yapıyoruz.
WhatsApp ile İletişime Geçin